Heyecanla Beklediğimiz O Efsane Silah Geldi

Heyecanla Beklediğimiz O Efsane Silah Geldi

16 Ağustos 2018 0 Yazar: alikaya

Selam Millet!
Bu gün müjdeli bir haberle daha sizleyim.
Bildiğiniz üzere CS:GO oyununa yeni bir silah ekleneceği yaklaşık 1 aydır gündemdeydi. Herkesin heyecanla beklediği o an artık geldi!
Eski bir VALVE oyunu olan Counter Strike 1.6 adıyla bilinen oyundaki MP5-SD silahının Counter Strike Global Offensive’ye gelmemiş olması oyunun ilk çıktığı tarihten beri şikayet edilen bir konuydu. VALVE’nin Panorama güncellemesiyle beraber sızdırdığı bilgilerden geleceği tahmin edilen silah artık oyunda ve siz usta oyuncuların hizmetine sunulmakta! Gelin bu silahın özelliklerine hep beraber göz atalım!

Kısaca Özellikleri
Ücret $1,500
Cephane: 30/120
Leş Ödülü: $600
Hasar: 27
Ateş Hızı: 12
Geri Tepme Kontrolü: 85
Etkili Menzil: 15m
Zırh Delme: 125
Kısa bir süreliğine sadece Basit Eğlence modunda oynanılan bu silahı aktif etmek için, Öncelikle envanter kısmına girip hafif makineliler kutucuğundan MP7 yerine seçebilirsiniz. MP7 silahı yerine getirilen bu silah daha şimdiden çoğu oyuncunun beğenisini almış durumda. Az sekmesi ve ucuz olması ECO raundların kolayca kazanılmasını sağlayacak gibi görünüyor. MP7’nin gereksiz sekmelerinden ve rahatsız edici sesinden kurtulmak isteyenler için bu silahta M4a1-S ve USP-S silahlarının aksine çıkarılmayan bir susturucu bulunuyor.

Silahın görünümü CS 1.6’daki MP5’e benzese de bazı değişiklikler gözümüzden kaçmıyor değil. Silahın sessizliği, ucuz olması, hoş dizayn edilmesi, “Q+Q” Silah değiştirme kombosundaki 2 farklı animasyonu, diğer hafif makinalı tüfeklere göre daha az sekmesi ve daha seri ateş etmesi bu silahın en önemli özelliklerinde baş sıralarda yer almakta. Şimdi birde karakterimizin elinde nasıl durduğuna göz atalım isterseniz.

Bu günlük konumuzun burada sonuna gelelim. Okuduğunuz için teşekkürler. Oyun ve oyun yapımı hakkında haberleri ve bilgileri bu siteden bulabilirsiniz. Bize destek olmak için siteyi arkadaşlarınıza önermeyi unutmayınız.